• Ruch to moje życie i pasja. W 1994 roku zaczęłam prowadzić zajęcia fitness, od 2003 roku prowadzę własny klub. Moje spojrzenie na ruch ewoluowało przez lata. Na początku były to ćwiczenia siłowe i wydolnościowe. Obserwując wpływ ćwiczeń na ciało i samopoczucie, zaczęłam poszukiwać alternatywnych technik ruchu.
  • To doprowadziło mnie w 2005 roku do Pilatesu. Nieśmiało zaczęłam wprowadzać te ćwiczenia do klubu.
  • Przyjęły się, ale ja nie poprzestawałam na dalszych poszukiwaniach. Liczne kursy, szkolenia, warsztaty oraz podróże do Indii i Nepalu doprowadziły mnie do jednej z najstarszych technik pracy z ciałem i umysłem.
  • Joga otworzyła przede mną najbardziej fascynujący rozdział w moim życiu z którym pragnę dzielić się i dzielę od 2013 roku. Ukończyłam Om Joga Classic School. Moim nauczycielem była Agata Biernat inspiracja wielu nauczycieli Jogi. Od kilku lat również  interesuję się kulturą wschodu i związaną z nią drogą rozwoju osobistego. Uczestniczyłam w wielu wykładach prowadzonych przez mistrzów, takich jak : J.Ś Karmapa Ogjen Trinle Dordże, Kjabdzie Tenga Rinpocze, Sangter Tulku Rinpocze, czy Mistrz Jae Sheen Yu. Spotkania te są bodźcem do dalszej pracy nad sobą. Jako instruktor i nauczyciel cenię przede wszystkim spotkanie z człowiekiem, a osoby które do mnie przychodzą są dla mnie wielką inspiracją. 
  • Obecnie jestem w trakcie treningu nauczycielskiego Introductory 2017/20, prowadzonym przez  Katarzynę Pilorz.
  • Uważam, że celem ćwiczeń nie powinno być tylko kształtowanie sylwetki, ale przede wszystkim odnalezienie przyjemności i wytchnienia w codziennym zgiełku i chaosie.

   Zapraszam na zajęcia                                                     
           Natalia Greszta                                                           

 

 

Copyright © 2020r. Fitness Club Piruet Wejherowo & Joga Pilates Natalia Greszta. All rights reserved | Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by FotoAstra.pl
Designed by FotoAstra.pl